Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek w Rumi!

rumia warsztaty dla dzieci nies
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na rodzinne warsztaty teatralne książką podszyte pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Z takim tytułem – to nie może się nie udać! 🙂Tym razem impulsem do twórczych aktywności będzie książka „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek. Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie życie mogłyby prowadzić wasze ubrania? Gdyby wam nie towarzyszyły na co dzień, rzecz jasna. W trakcie zajęć przyjrzymy się elementom naszej garderoby i potraktujemy je jak prawdziwych bohaterów! Każdy uczestnik warsztatów proszony jest o przyniesienie 1 dodatkowej skarpetki. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Reklama
Reklama

Prowadząca: Weronika Łucyk
Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru, jest również absolwentką Szkoły Dramatu, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim z pedagogiki teatru. Pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne dla widzów w różnym wieku w oparciu o autorskie scenariusze (m.in. familijne warsztaty w ramach Lekcji Niegrzeczności).

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek – rodzinne warsztaty. 21.03.2020 o 12:00. Stacja Kultura – Biblioteka Rumia, ul. Starowiejska 2, 84-230 Rumia. Wstęp wolny, wymagane zgłoszenie uczestnictwa na zapisy@bibliotekarumia.pl oraz przyniesienie własnej skarpetki. 🙂

Zobacz:

  • Rumia. Mazurek Dąbrowskiego na 400 głosów!
  • Oszuści “na funkcjonariusza” w Rumi! Policja publikuje portrety pamięciowe.
  • Rewitalizacja Zagórza w Rumi. Znamy termin i wykonawcę!
  • Zero waste – co z tymi śmieciami?
  • Remont ulicy Pomorskiej w Rumi. Utrudnienia w ruchu i zmiany tras autobusów ZKM Gdynia.

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *