Jak wyglądała budowa Centrum Handlowego Port Rumia? (ZDJĘCIA)

Jak wyglądała budowa Centrum Handlowego Port Rumia? (ZDJĘCIA)
Reklama
Reklama

Jak wyglądały tereny na granicy Rumi i Redy, zanim powstało tam CH Port Rumia? Co było na jego miejscu? Sprawdźcie zdjęcia poniżej. 🙂

W ostatnim czasie jeden z czytelników bloga, Wojtek, podzielił się ze mną ciekawymi fotografiami z naszego miasta. Zdjęcia przedstawiają budowę Centrum Handlowego Auchan Port Rumia i pochodzą z 2007 roku. Mini-galerię przedstawiam Wam poniżej.

Reklama
Reklama

Budowa Centrum Handlowego Auchan Port Rumia (2007 r.)

Autor zdjęć: Wojtek, Rumia.

Sprawdźcie również:

Historia Rumi

Na temat przeszłości Rumi, jej powstania, najważniejszych wydarzeń, miejsc czy osób dowiecie się z kategorii Historia Rumi. Publikuję w niej stare fotografie Rumi, materiały wideo z dawnych lat czy porównania “kiedyś i dziś”.  W swoich artykułach opisuje także pewne charakterystyczne zjawiska, które zachodziły w Rumi na przestrzeni ostatnich 30 lat.

W kategorii “Historia Rumi” znajdziesz także wszystkie dotychczas opublikowane odcinki serialu dokumentalnego “Śladami Dawnej Rumi”.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *