Strefa dla Graczy w Rumi

Strefa dla Graczy w Rumi
Reklama
Reklama

Ciekawi Cię który żółw pierwszy dojdzie do sałaty? A może chcesz wiedzieć jakie rodzaje kryształów można zebrać w grze Splendor? Chcesz wcielić się w różne postaci z gry Cytadela? A może po prostu masz ochotę pokazać zmysł przedsiębiorcy w Monopoly?

Hej! Wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te fanpage’u Tymczasem w Rumi! Zachęcam do regularnych odwiedzin! Sprawdź co słychać w Rumi. 🙂

Reklama
Reklama

W Strefie dla Graczy rumskiej Fundacji dla Was czeka wiele ciekawych rodzajów gier planszowych, miejsce do grania ze znajomymi oraz przepyszne przekąski.

Co tydzień będziemy odkrywać inne planszówki, a reguły gry będą opowiadać nasi animatorzy. Jesteśmy również otwarci na to, żebyście przynieśli swoje ulubione propozycje.

Na zakończenie miesiąca specjalnie dla Was przygotowaliśmy grę terenową – miejsce rozpoczęcia jest tajemnicą, a im częściej będziecie do nas przychodzić tym więcej wskazówek otrzymacie.

Spotkajmy się w czwartki w Strefie dla Graczy

Miejsce: Strefa Dla Was, ul. Pomorska 11, 84-230 Rumia. Wstęp wolny!

  • każdy czwartek Strefa dla Graczy, od 18.00 do 21.00 (planszówki). Wieczorne granie w Strefie dla Was.
  • 30.07 i 31.08 Strefa dla Graczy (Extra) – gra terenowa.

Jak spędzić lato 2022 w Rumi (i okolicach)?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas tegorocznego lipca i sierpnia publikuję w kategorii: Imprezy, kultura i rozrywka. Zobacz również wpis: Lato 2022 w Rumi. Koncerty, pikniki, kino letnie, wycieczki i inne atrakcje! (Lipiec i sierpień).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *