Dla mieszkańcaInwestycjeWiadomości

Food Village Port oraz Retail Park Port powstaną w Rumi?

Food Village Port oraz Retail Park Port powstaną w Rumi?
Reklama Reklama

Mam dla Was jeszcze gorący news. Jak informuje portal retailnet.pl, do 2019 roku w sąsiedztwie Portu Rumia CH Auchan powstaną dwa obiekty – Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia.Pierwszy z wymienionych to nowy format, z którym firma Immochan zadebiutuje na polskim rynku. W ramach prac powstanie obiekt o powierzchni blisko 2,4 tys. mkw., oferujący klientom bogatą ofertę restauracji i kawiarni oraz przestrzeń do odpoczynku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Food Village będzie dysponował wygodnym parkingiem, mieszczącym ok. 170 samochodów.

Z kolei pod nazwą Retail Park Port Rumia Immochan będzie realizował projekt rozbudowy istniejącego centrum handlowego. Na powierzchni ok. 4 tys. mkw. znajdą się marki, które uzupełnią obecny wybór towarów i usług. (źródło)

Tak wyglądały pierwsze wizualizacje Food Village Port oraz Retail Park Port w Rumi.

Ostatnie informacje, jakie udało mi się zdobyć od firmy, to te z 29 sierpnia 2018 roku. Są dość lakoniczne: “Tak, temat jest aktualny. Trwają rozmowy z kontrahentami”.

[wpis pierwotnie został zamieszczony na fanpage’u Tymczasem w Rumi]


Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.