Food Village Port oraz Retail Park Port powstaną w Rumi?

Food Village Port oraz Retail Park Port powstaną w Rumi?
Reklama
Reklama

Mam dla Was jeszcze gorący news. Jak informuje portal retailnet.pl, do 2019 roku w sąsiedztwie Portu Rumia CH Auchan powstaną dwa obiekty – Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia.

Pierwszy z wymienionych to nowy format, z którym firma Immochan zadebiutuje na polskim rynku. W ramach prac powstanie obiekt o powierzchni blisko 2,4 tys. mkw., oferujący klientom bogatą ofertę restauracji i kawiarni oraz przestrzeń do odpoczynku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Food Village będzie dysponował wygodnym parkingiem, mieszczącym ok. 170 samochodów.

Reklama
Reklama

Z kolei pod nazwą Retail Park Port Rumia Immochan będzie realizował projekt rozbudowy istniejącego centrum handlowego. Na powierzchni ok. 4 tys. mkw. znajdą się marki, które uzupełnią obecny wybór towarów i usług. (źródło)

Tak wyglądały pierwsze wizualizacje Food Village Port oraz Retail Park Port w Rumi.

Ostatnie informacje, jakie udało mi się zdobyć od firmy, to te z 29 sierpnia 2018 roku. Są dość lakoniczne: „Tak, temat jest aktualny. Trwają rozmowy z kontrahentami”.

Aktualizacja, 02.02.2023 r.:

Hej, przybywam tutaj z przyszłości. Cóż, wygląda na to, że projekt ten został porzucony? Według założeń i deklaracji we wrześniu 2017 roku, miejsce miało stanąć w dwa lata…A od kilku lat nie ma o nim żadnych nowych informacji (albo ja na nie nie trafiłem).

W międzyczasie napisałem kilka innych wpisów o Auchan, Porcie Rumia i jego okolicach, które warto sprawdzić:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *