Nowe osiedla na łąkach przy ul. Gdańskiej i Dębogórskiej

osiedle janowo park, budowa, osiedle, mieszkania, rumia, deweloper, willbud
Reklama
Reklama

Wiemy, jak w najbliższym czasie będą wyglądać tereny przy ul. Gdańskiej i Dębogórskiej w Janowie (dotychczasowo mieściły się tam łąki). Deweloperzy mieszkaniowi pochwalili się wizualizacjami powstających tam nowych osiedli.Zaczyna się robić ciasno. 🙂 W tym miejscu buduje się już nie tylko firma Euro Styl, ale także [nazwę firmy ocenzurowano]. Prace zaczęły się praktycznie w tym samym czasie, co mogło nieco zmylić mieszkańców. Pamiętajcie, że część grafik zaprezentowana poniżej to wizualizacje, a więc nie ostateczny kształt inwestycji. Możemy jednak mniej więcej wiedzieć, czego się spodziewać. Aktualnie to miejsce wygląda mniej więcej tak:

Reklama
Reklama
osiedle janowskie blonia, deweloper, mieszkania, laki pomorska, inwestycje, rumia, bloki

Osiedle przy Błoniach (Euro Styl)

Bliżej ulicy Dębogórskiej, a dalej od lini drzew (wiem, to mega precyzyjne wytłumaczenie) własne osiedle buduje z kolei deweloper Euro Styl. Pierwsze dwa z czterech budynków (na wizualizacji oznaczoen jako A i B) mają być gotowe w IV kwartale 2020 roku.

osiedle janowo park, budowa, osiedle, mieszkania, rumia, deweloper, willbud

Ulica Błoń Janowskich

13 grudnia 2018 roku Rada Miasta przyjęła uchwałę nr II/39/2018 w sprawie nadania nazw ulicom na terenie miasta Rumi. Jedną z zawartych pozycji jest ulica Błoń Janowskich, znajdująca się na drodze wewnętrznej, odchodzącej w prawo od ulicy Dębogórskiej, w kierunku Pomorskiej. Droga ma powstać w całości ze środków budujących się w pobliżu deweloperów.

ulica blon janowskich, rumia, park, ulica
źródło: Google Maps

O samych Janowskich Błoniach jest jak na razie cicho. 🙂 Pisałem na ten temat w artykule Co dalej z Błoniami Janowskimi?


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Klient

    Oszukują na każdym kroku. Zwalają winne na innych(był pewika ostatnio energa, windy), a sami mają opóźnienie. Najniższy standard wykończenia mieszkań. Opinie złe są usuwane. Willbud [URL]https://maps.app.goo.gl/SJHsG1F1rCtcVAB69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *