Leśna Potańcówka w Rumi. Muzyka na żywo i instruktorzy tańca!

Lesna Potancowka Rumia Mdk Rumia

Lubisz tańczyć i chcesz rozpocząć przygodę z nową formą wyrażania siebie? A może tańczysz od lat i pragniesz wspólnie z innymi dzielić tę radość? Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza z dziećmi, dziadkami i przyjaciółmi na Leśną Potańcówkę.

Leśna Potańcówka to impreza mająca za cel integrację społeczności rumskiej poprzez aktywne spędzanie czasu wolnego na łonie natury. Tańczącymi zaopiekują się Weronika Lademann oraz Ania Kozub, a bloki taneczne pomiędzy lekcjami i animacjami wypełni zespół INES (muzyka salsowa, reggeatonowa i latin jazzowa).

Co ze sobą zabrać?

  • kosz piknikowy z jedzeniem i piciem,
  • odpowiedni ubiór i buty do lasu jak również do tańca,
  • uśmiech oraz ciekawość świata.

Impreza jest jedną z propozycji naszej nowej akcji „Roztańczona Rumia”, którą realizujemy wraz ze Stacją Muzyka. Spotykamy się w miejscu historycznie związanym z podobnym rodzajem wydarzeń. W okresie międzywojnia odbywały się w miejscu Strzelnicy popularne plenerowe zabawy taneczne, dla których zbudowano stosowną infrastrukturę, między innymi betonowy parkiet i budki gastronomiczną – opowiadają organizatorzy.

Leśna Potańcówka w Rumi, 27.08.22 ( sobota), 18:00- 22:00. Miejsce: Strzelnica (wejście do lasu od ulicy Strzeleckiej). Wstęp wolny!

Przedsmak Leśniej Potańcówki można będzie poczuć podczas lekcji tańca z Weroniką Lademann, która odbędzie się w środę 17.08 godz. 17.00 przy MDK RUMIA (ul. Mickiewicza 19). W internecie znajduje się także instruktażowy filmik do „Belgijki”– prostego tańca w parach, który zostanie wykonany na Leśnej Potańcówce.

Lato 2022 w Rumi. Imprezy, wydarzenia i kultura

Jak spędzić lato i wakacje w mieście Rumia? Znamy imprezy i wydarzenia zaplanowane przez Miejski Dom Kultury sierpniu 2022 roku

Reklama Reklama

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *