Ruszył przetarg na rewitalizację Góry Markowca w Rumi

rewitalizacja wzgorza markowca gory markowaca
Reklama
Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rumi zostało opublikowane ogłoszenie dotyczące przetargu na budowę nowej, publicznej infrastruktury na Wzgórzu Markowca.Przetarg został ogłoszony 9 października (środa). Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Rewitalizacja Zagórza w Rumi” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Reklama
Reklama

Docelowo, Wzgórze Markowca ma się stać miejscem zachęcającym do rekreacji i wypoczynku. Zakres zamówienia w ogłoszonym przetargu obejmuje między innymi: budowę ścieżek dla pieszych ogólnodostępnych oraz ścieżek do uprawiania turystyki wraz ze schodami terenowymi, placykami, wieżą widokową, pomostem widokowym, trasami kolarstwa górskiego, budowlami i obiektami małej architektury, balustradami, infrastrukturą techniczną oraz oświetleniem terenu. Efekty rewitalizacji będzie można zobaczyć najpóźniej w połowie 2021 roku.

Złożone przez wykonawców oferty poznamy 18 października. Ogłoszenie i specyfikacja przetargowa dostępna jest pod adresem: https://bip.rumia.pl/a,36042,budowa-nowej-publicznej-infrastruktury-na-wzgorzu-markowca-w-rumi.html.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *