Tor do jazdy ekstremalnej na rowerach w Rumi

Tor do jazdy ekstremalnej na rowerach w Rumi
Reklama
Reklama

Otrzymałem ciekawą wiadomość od jednego z czytelników, Kuby. Kuba „opiekuje się” torem do jazdy ekstremalnej na rowerach, przy ulicy Bojanowskiego w Rumi.

Tor znajduje się niedaleko kościoła, pump trucku i placu zabaw dla dzieci. Kuba wkłada w to miejsce wiele pracy – przez ostatnie miesiące odnowił „hopki”, zbudował nową linię (w planach jest kolejna, dla najmłodszych). Załatwia przy tym wszystkie niezbędne sprzęty, w tym także koparkę czy kosiarki, potrzebne do wyrównania i zadbania o teren.

Reklama
Reklama

Jak mówi, robi to dla młodych ludzi, żeby nie musieli się martwić, tylko rozwijać swoje pasje. Jest założycielem grupy pasjonatów North Side Crew, która liczy już ponad 1000 osób.

Bikepark Bojanowski Rumia

Pomyślałem, że ze względu na zasięgi bloga, warto wspomnieć o staraniach Kuby. To osoba prywatna, z dużym zapałem. Być może wśród czytelników znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie pomóc w prowadzeniu toru. Z Kubą możesz skontaktować się za pomocą Facebooka lub Instagrama.

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

1 Comment

  1. Kuba Kubanczyk

    Chcialem dodać tylko że bez takich osób jak Kamil S ,Amadeusz ,R Kasper J.I wielu innych młodych super osób nie udało by się .Dziękujemy również miasto Rumia za udostępnienie miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *