Pokaż swoją prawdziwą twarz! „Otwarty mikrofon” i szansa na podbicie świata

Stacja Kultura – Biblioteka Rumia ma wielką przyjemność zaprosić na pierwszy „Otwarty Mikrofon” w historii Rumi.

Reklama Reklama

Międzynarodowy Dzień Poezji w Rumi będziemy świętować w formule tzw. „otwartego mikrofonu”. Na zaimprowizowanej scenie w Stacji Kultura każdy z gości otrzyma „5 minut” i będzie mógł zaprezentować się w roli poety, tekściarza, performera czy piosenkarza.

Wydarzenia z „otwartym mikrofonem” (open mic) to popularna platforma dla wykonawców do pokazania swoich talentów i nawiązania kontaktu z podobnie myślącymi osobami. To przestrzeń zarówno dla doświadczonych wykonawców, jak i amatorów, którzy mogą wypróbować swój materiał i uzyskać opinie od publiczności.

Piękno wydarzeń z otwartym mikrofonem polega na tym, że zapewniają one otwartą i nieoceniającą przestrzeń. Atmosfera zazwyczaj jest dość „luźna”, a wykonawcy są zachęcani do swobodnego wyrażania siebie – bez presji związanej z występowaniem przed dużą publicznością. Podczas poetyckiego wieczoru w Rumi o same pozytywne emocje zadba duet rodzinny Matka&Syn, czyli Dorota Korbut oraz Krzysztof Korbut. Być może odkryją nowe talenty wśród mieszkańców?

Mikrofon oddajemy każdemu, kto myśli twórczo i kto ma odwagę stanąć na scenie. Swoje umiejętności mogą zaprezentować zarówno amatorzy, jak i zawodowcy.

Wydarzenie „Wiosna rozkwita słowem. Poetycki otwarty mikrofon” odbędzie się 22 marca (środa) o godzinie 18.00. Jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Zgłoszenia można przesyłać na adres: zapisy@bibliotekarumia.pl.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *