Festiwal Dmuchańców na Dzień Dziecka

Zapraszamy serdecznie całe rodziny – od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów – na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi. Wydarzenie, organizowane w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbędzie się w niedzielę (2 czerwca) w godzinach od 13:30 do 18:00 na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Bukowej. Patronat nad wydarzeniem objął Rugby Club Arka Rumia oraz burmistrz Michał Pasieczny.

Miasto Rumia zaprasza serdecznie całe rodziny – od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów – na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi. Wydarzenie, organizowane w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbędzie się w niedzielę (2 czerwca) w godzinach od 13:30 do 18:00 na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Bukowej. Patronat nad wydarzeniem objął Rugby Club Arka Rumia oraz burmistrz Michał Pasieczny.Reklama Reklama

Wśród czekających na mieszkańców atrakcji pojawi się kilkanaście dmuchanych zjeżdżalni, z których najmłodsi będą mogli skorzystać po wykonaniu konkurencji sportowych. Przepustką do darmowej strefy będą opaski wręczane dzieciom po zrealizowaniu dostosowanych do ich wieku zadań.

Ponadto dostępna będzie strefa bezpłatnych atrakcji przeznaczona do osób, które głosując, przyczynią się do powstania Podwórka Talentów Nivea w Rumi. Pojawią się także stanowiska gastronomiczne, gdzie będzie można zakupić m.in. watę cukrową oraz popcorn.

Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, Rugby Club Arka Rumi oraz Urząd Miasta Rumi. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

źródło: informacja prasowa Urzędu Miasta Rumi


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *